Fatalny mecz z rezerwami Poloni Łaziska

Fatalny mecz  z rezerwami Poloni Łaziska

W niedzielę młodzi piłkarze rezerw JUWe doznali sromotnej porażki 0-7 z rezerwa Polonii Łaziska Górne. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była całkiem pozytywna. Jednak młodzi 16 latkowie (2 w składzie) Kozieł I Matonóg troszeczkę byli przestraszeni lecz nasza drużyna radziła sobie całkiem nieźle. W 21 minucie przed szansą staje Dziadek jego strzał jest zablokowany, obrońcy wybijają piłkę która w walce przegrywa Woźniak i napastnik gości w sytuacji sam na sam strzela gola.  W 34 minucie tracimy drugiego gola i cały zapał do gry. W przerwie wprowadzamy kolejnych zawodników, lecz goście bardziej wybiegani grający długimi piłkami skuteczni do bólu pokazali nam jak się gra w piłce seniorskiej. Stworzyliśmy kilka sytuacji do strzelenia honorowej bramki- przed szansa byli szewczyk, którego strzał cudem obronił bramkarz,  Michalak minimalnie strzelając głową nad bramką, Nyga będący w sytuacji przed bramkarzem na 16 metrze, Demko wychodząc do piłki w sytuacji sam na sam został minimalnie uprzedzony przez bramkarza. Analizując ten mecz wysuwa się kilka wniosków: trzeba poprawić wyraźnie grę w obronie grając bardziej agresywnie a młodzi zawodnicy muszą zrozumieć że jeszcze muszą się dużo uczyć i trzeba wylać dużo potu by się dostosować do gry w piłce seniorskiej.

A za tydzień ważny mecz derbowy z rezerwami MKS Lędziny i trzeba powalczyć o pierwsze zwycięstwo.