Nie udało się zdobyć 3 punktów.

W dzisiejszym meczu juniorzy JUWe podejmowali drużynę UKS Warszowice i zagrali bardzo poniżej oczekiwań.Wynik 1:1 oddaje to co się działo na boisku ale zawodnicy JUWe nie grali dobrze.Goście zagrozili nam już po raz pierwszy w 1 minucie ale sam na sam pewnie broni Majewski JUWe mocno zepchnięte to defensywy próbowało się bronić,jednak ataki rywali przyniosły skutek w 20 min kiedy zawodnik gości lobował Dawida Majewskiego.JUWe jednak nie załamało się i walczyło do końca w 2 połowie w rzeczywistości powinnno być 3:1 ale swoich szans nie wykorzystali Malcharek i Syrek,w końcu w polu karnym faulowany był Malcharek do piłki podchodzi Mateusz Grabowski i pewnie pokonuje bramkarza.Ostatecznie był remis ale nie załamujemy się a za tydzień czeka nas bardzo trudny wyjazd do Woli gdzie miejscowy Sokół nie stracił jeszcze ani punkta.