Remis z Unią

Prawdziwe derby stworzyli zawodnicy JUWe i Unii Bieruń Stary. Pomimo, że drużyny grały na poziomie klasy B mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty i mecz zakończył się remisem 2-2. Bramki dla JUWe zdobywali Szewczyk (61 min) oraz Dziadek (84 min). Mecz lepiej zaczęli goście ograni w piłce seniorskiej. Już w 3 minucie napastnik gości nie trafił w bramkę z3 metrów. W 6 minucie kolejny niecelny strzał gości z 7 metrów. W 17 minucie przed szansa staje Sucholas lecz jego strzał po ziemi zostaje zablokowany metr przed bramką. W 21 minucie strzał z 30 metrów niespodziewanie wpada do bramki Bronkowskiego. Już w 26 minucie mamy szansę na remis lecz Malcharek w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę. Mecz siew wyrównuje lecz w 40 minucie po akcji w polu karnym napastnik gości strzela z 12 metra do bramki. Możemy bardzo szybko odpowiedzieć bo w 43 minucie kolejny raz w sytuacji sam na sam Malcharek i tym razem trafia do bramki. W przerwie wprowadzamy 3 zmiany korekty ustawienia i zaczynamy walczyć. W 60 minucie po solowej akcji Szewczyk strzela w długi róg obok słupka i mamy bramkę kontaktową na 1-2. W 61 minucie na boisko wchodzi do ataku Demko i akcje stają się coraz groźniejsze. W 78 minucie ponownie przed szansą staje Malcharek i ponownie broni bramkarz. W 84 minucie w srodku pola piłkę dostaje Demko idealnie zagrywa na prawą stronę do Błąkały tem wykłąd piłkę na 5 metr i Dziadek głowa strzela wyrównującego gola. Pomimo akcji z obu stron żadna drużyna już nie strzela gola i mecz kończy się remisem. Debiutancki punkt w rozgrywkach klasy B rezerwy. A za tydzień kolejny mecz na własnym boisku z Polonią II Łaziska Górne.